Kontaktujte nás: 608 863 929 | mazurovap@seznam.cz

Afrodita

Masážní - kosmetické studio

BROW – Sérum na obočí – 4 ml

Séra na růst obočí se stala v kosmetice hitem. Výrazné, plné obočí je stále moderní. BROW vychází vstříc Vašim potřebám. Jeho pokročilá receptura podporuje přirozený růst obočí a zlepšuje tak jeho celkový vzhled. S BROW bude vaše obočí husté, silné a plnější. Konečným výsledkem bude přirozeně krásné a vytvarované obočí. Produkt byl dermatologicky testován.

Pozitivní změny se začnou projevovat už po 4 týdnech. Celkový stav a vzhled vašeho obočí se viditelně zlepší. Pamatujte, že sérum je potřeba pravidelně používat po dobu 8-12 týdnů. Přirozené, krásné obočí za tak krátký čas? S BROW je to možné! 

 

BROW je přelomové a účinné sérum na obočí. Zlepšuje celkový vzhled a stav vašeho obočí. S BROW bude vaše obočí hustší, silnější a tmavší.

 

BROW bylo vyvinuté z nejkvalitnějších přísad. Sérum obsahuje aktivní peptidy, které vyživují, posilují a podporují růst obočí. BROW také obsahuje výtažek z ženšenu, který je mimojiné nazýván kořenem života a věčné mladosti, protože zlepšuje krevní oběh v pokožce a posiluje kořínky vlasů. Sérum zaručuje účinnost a bezpečnost. Produkt byl dermatologicky a oftalmologicky testovaný.