Kontaktujte nás: 608 863 929 | mazurovap@seznam.cz

Afrodita

Masážní - kosmetické studio

Realash –Sérum na růst řas – 3 ml

Růstová fáze řas trvá přibližně 30 dní, což příliš krátký čas na to, aby řasy byly dlouhé a husté. Pokročilá receptura REALASH urychluje přirozený růst řas a posiluje je v koříncích. Výsledkem je prodloužení, zdravější vzhled a vyživení řas. Receptura REALASH také zabraňuje jejich vypadávání.

Konečné výsledky budou viditelné po 30 dnech, první pozitivní změny však uvidíte do 14 dní. Vaše řasy budou silnější, zdravější a vyživené.

BROW – Sérum na obočí – 4 ml

Séra na růst obočí se stala v kosmetice hitem. Výrazné, plné obočí je stále moderní. BROW vychází vstříc Vašim potřebám. Jeho pokročilá receptura podporuje přirozený růst obočí a zlepšuje tak jeho celkový vzhled. S BROW bude vaše obočí husté, silné a plnější. Konečným výsledkem bude přirozeně krásné a vytvarované obočí. Produkt byl dermatologicky testován.

Pozitivní změny se začnou projevovat už po 4 týdnech. Celkový stav a vzhled vašeho obočí se viditelně zlepší. Pamatujte, že sérum je potřeba pravidelně používat po dobu 8-12 týdnů. Přirozené, krásné obočí za tak krátký čas? S BROW je to možné! 

 

PURE – revitalizační oční sérum – 15 ml

 

PURE je sérum, které pečuje o citlivou oblast kolem očí. Sérum intenzivně zvlhčuje, vyživuje a zjemňuje pokožku. Perfektní kombinace přísad se zaměřuje na hluboké vrásky i mimické linky v oblasti očí. PURE zlepšuje hydrataci pokožky, posiluje hydro-lipidovou bariéru a chrání buňky před oxidačním stresem.

PURE má zpevňující a regenerační vlastnosti. Navíc zmírňuje otok, odstraňuje tmavé kruhy a nerovnou pleť, čímž vaší pokožku jemně prosvětlí. Stačí nanést jen pár kapek, aby váš pohled získal lesk a svěžest!

 

ARROW – oční tužka

 

Tužka na oči ARROW hladce klouže po očních víčkách. Její jemné složení vytváří rovnoměrné linie a zachovává výjimečnou intenzitu barev.

Navíc bylo obohaceno o nejkvalitnější přírodní výtažky, které chrání citlivou pokožku v oblasti očí. Zabudovaná houbička na roztírání vám umožní získat okouzlující a zářivý pohled.


EDGE – oční linka

 

EDGE je vysouvací oční tužka s jemnou, obohacenou recepturou. Jednoduchá na používání, trvanlivá, nerozmazává se, neztrácí intenzitu, je vysoko krycí. Speciální receptura umožňuje přesné nanášení kdykoliv budete potřebovat. Oční linka obsahuje zabudované ořezávátko na úpravu stylu vašich linií. Používejte tenké linky pro každodenní vzhled nebo hrubější, výrazné líčení pro dramatický vzhled.

Revoluční receptura byla obohacená o nejkvalitnější přírodní výtažky, které chrání citlivou pokožku v oblasti očí. EDGE se vyrábí ve dvou zářivých odstínech. Díky naší receptuře se EDGE po použití nerozmazává, neroztírá a vydrží během celého dne.

 

UP – maskara – 8 ml

 

UP je inovativní, zahušťující a prodlužující maskara, která vašim očím dodá svůdný pohled. Díky ergonomickému kartáčku a revoluční receptuře, maskara důkladně přilne k řasám po celé jejich délce, čím získáte širokoúhlý, vějířový efekt.

UP řasy nejen prodlužuje a dokonale odděluje, ale přispívá i k jejich odolnosti. Tato kvalitní maskara odhalí řasy, po kterých jste vždy toužili!