Kontaktujte nás: 608 863 929 | mazurovap@seznam.cz

Afrodita

Masážní - kosmetické studio

CLEAN UP ENZYMATICKÝ PEELING NA OBLIČEJ A RUCE - 100 g

Aktivuje neinvazivní proces důkladného přírodního čištění, při kterém enzym papain odbourává odumřelé buňky epidermis a odstraňuje nečistoty nahromaděné v hloubce pórů. Odstraněním povrchových odumřelých buněk se zvyšuje oxidace pokožky, urychluje proces obnovy buněk pokožky i obnovy kolagenu. Průběžným používáním se zlepšuje tonus pokožky a omezuje výskyt jejích nedostatků: pigmentačních skvrn, které jsou světlejší, vznik vrásek a reliéfních nedostatků pokožky, které jsou následek vyléčeného akné a které se zmenšují i vyhlazují. Po ošetření je pokožka svěží, viditelně omlazená a s lepším tonusem.

CLEAN UP KRÉMOVÝ PEELING NA TĚLO A OBLIČEJ - 450 ml

Peeling je vhodný pro všechny typy pleti. Odstraňuje odumřelé buňky povrchové vrstvy pokožky. Suchou kůži navlhčete a pouižijte peeling. U mastné pokožky však peeling použijte nejdříve na suchou kůži,po té si navlhčete dlaně a ještě několik
minut masírujte. Smyjte peeling velkým množstvím teplé vody, nejlépe sprcha v salónu. Jedná se o krémový základ s jemnými kulatými abrazivními zrny, alantoin, výtažek z heřmánku.

 

CLEAN UP HYDRATAČNÍ TONIKUM CHAMOMILE SENSITIVE - 500 ml

 

Tonikum intenzivně hydratuje a zjemňuje pokožku během čištění, vyrovnává její přirozené pH. Je vhodné pro všechny typy pleti, zejména pak i citlivou pokožku. Tonikum aplikujte na vyčištěnou pleť.

 

CLEAN UP HYALURON ČISTÍCÍ MLÉKO

 

Obsahuje patentovanou, 100% přírodní kyselinu hyaluronovou s nízkou molekulární hmotností, která umožňuje proniknout hluboko do tkání a důkladně tak pokožku vyčistit, zejména vhodné pro odlíčení.


CLEAN UP HYALURON HYDRATAČNÍ TONIKUM - 200 ml

 

Obsahuje patentovanou, 100% přírodní kyselinu hyaluronovou s nízkou molekulární hmotností, která umožňuje proniknout hluboko do tkání a poskytuje tak dlouhodobou hydrataci. 

 

CLEAN UP PEELING SOFT, PRO VŠECHNY TYPY PLETI - 100 ml

 

Peeling je určen pro čištění obličeje a všechny typy pleti. Peeling je jemné, krémové konzistence a napomáhá šetrnou formou odstraňovat odumřelé částečky kůže, kdy během čištění zároveň pleť zjemňuje. Použijte peeling na jemně navlhčenou tvář a jemnými pohyby proveďte masáž obličeje, cca. o délce 1 a 2 minut. Potom pleť opláchněte teplou vodou.