Kontaktujte nás: 608 863 929 | mazurovap@seznam.cz

Afrodita

Masážní - kosmetické studio

Regenerační masáž

  

Masáž je stará jako dějiny a v té či oné podobě existovala v každé kultuře světa. Také původ slova masáž nasvědčuje, že vznikla již velmi dávno. V poslední době je masáž vyhledávána nejen jako léčebná metoda, ale i pro příjemné pocity, které vyvolává. Relaxace má blahodárný vliv na tělo i na psychiku. Jako stimulant působí také proto, že relaxací svalů a odstraněním napětí se uvolňuje energie.

Přehled masérských služeb v našem studiu:

  • záda, šíje
  • hlava, šíje
  • prohřátí malými lavovými kamínky
  • podtlaková masáž skleňenou baňkou
  • rašelinová tepelná terapie


Rašelinové zábaly

Rašelinové zábaly jsou známy svou vyváženou a konstantní vlhkostí a vysokým obsahem substrátu.

Vhodné k lokální tepelné terapii při chronických, revmatických onemocněních pohybového aparátu a degenerativních kloubních onemocněních (svalový a kloubní revmatismus, artritida, poškození plotýnek, neuralgii, ischiasu, poruchách prokrvení periférií, následek nehod, náchylnosti k nemocem, atd.).

Nedoporočujeme používat při horečnatých onemocněních, tuberkulóze, těžkých onemocnění srdce a krevního oběhu, hypertonii, zánětlivých procesech, poraněních a infekcích pokožky, přecitlivosti na teplo.

Zábaly firmy TORF ZIEGLER jsou čistě přírodním produktem tvořeným směsi balneologické rašeliny, přírodního jílu a vody, proto zůstávají uchovány veškeré cenné huminové kyseliny. Jednorázové rašelinové zábaly jsou vyráběny postupy, které zaručují rovnoměrné rozdělení peloidu v zábalu. Při výrobě je využívána nejkvalitnější rašelina s nejlepšími chemickými a fyzikálními vlastnostmi. Proto působí na pacienta pouze příjemným vnímáním tepla.