Úprava obočí

Ceník - Úprava obočí
Tvarování (modelace) obočí 70 - 150 Kč
Barvení obočí Refectocil 100 Kč
Barvení obočí HENNOU 390 Kč
Permanentní make-up - Pudrové obočí* 3500 Kč
     - 1. korekce zdarma
     - 2. korekce 500 Kč
     - 3. korekce 750 Kč
     - Zvýraznění obočí 1750 Kč

*První korekce (do 8 týdnů od první aplikace) je zdarma. Druhou a třetí korekci (pokud jsou potřeba) je nutné provést nejpozději do 12 týdnů od první aplikace. UVEDENÁ CENA PLATÍ POUZE DO 31.12.2023

**Zvýraznění obočí je dodatečná korekce, která se provádí 13. až 14. měsíc po první aplikaci. 

Permanentní make-up - Pudrové obočí

PM je dočasná pigmentace pokožky, která na určitou dobu umožní zapomenout na denní líčení. Pomocí pm lze upravit tvar, barvu a celkovou modelaci obočí. Aplikace se provádí speciálním přístrojem, který se za pomocí mikrojehliček vpravuje do pokožky barevný pigment na přírodní bázi, to umožňuje naprostou přesnost při nanášení barvy. Trvanlivost pm je individuální, záleží na věku a typu pleti.

PM_1.png

 
Rozdíl mezi permanentním make-upem a tetováním:

Tetování je implantace barvy do vrstev kůže, které nepodléhají obnově a exfoliaci, převážně do škáry, proto je trvalé. Při pm implantujeme barvy do hloubky 0,5 mm, do pokožky, proto je trvanlivost dočasná 1,5 – 4 roky.
Barvy a přístroje na pm a tetování jsou zcela odlišné, používání tetovacích barev a jehel na obličej je zakázáno, protože dochází k rozpití barev, vzniku jizev. 

Korekce obočí se provádí nejdříve za 3 a nejpozději za 8 týdnů.

 

PM_2.png

Úprava a barvení obočí

Úprava obočí a vytvarování obočí do spravneho tvaru, spočívá v odstranění chloupků,  které rostou mimo požadovaný tvar. Upravené obočí rámuje a zvýrazní Vaše oči. Požadovaného tvaru obočí dosáhneme depilaci pinzetou nebo pomocí vosku. Dočasného zvýraznění obočí a řas docílíme obarvením. V našem studiu používáme kosmetické barvy od firmy RefectoCil.

refectocil_CB.png

Barvení obočí HENNOU

Námi používaný přípravek Supercilium Brow Henna nabízí skvělou alternativu k pravidelnému tónování obočí. Pomůže vám obnovit nedokonalé obočí, zlepší tvar, strukturu chloupků a vytvoří zdravý lesk. Na každodenní malování obočí tak můžete zapomenout.

Revoluční produkt je vyroben z nejlepší indické henny a vybraných pigmentů, aby na obočí a na podkladové kůži zanechal nádhernou intenzivní a dlouhotrvající barvu.

 

Efekt „tónování“ na kůži vydrží cca 2-3 týdny.
Efekt barvy chloupků vydrží cca 4-6 týdnů.

Aplikace trvá přibližně 40 minut.

 

henna_CB.png