Úprava obočí

Ceník - Úprava obočí
Tvarování (modelace) obočí 50 - 120 Kč
Barvení obočí Refectocil 80 Kč
Barvení obočí HENNOU 390 Kč

Úprava a barvení obočí

Úprava obočí a vytvarování obočí do spravneho tvaru, spočívá v odstranění chloupků,  které rostou mimo požadovaný tvar. Upravené obočí rámuje a zvýrazní Vaše oči. Požadovaného tvaru obočí dosáhneme depilaci pinzetou nebo pomocí vosku. Dočasného zvýraznění obočí a řas docílíme obarvením. V našem studiu používáme kosmetické barvy od firmy RefectoCil.

refectocil_CB.png

Barvení obočí HENNOU

Námi používaný přípravek Supercilium Brow Henna nabízí skvělou alternativu k pravidelnému tónování obočí. Pomůže vám obnovit nedokonalé obočí, zlepší tvar, strukturu chloupků a vytvoří zdravý lesk. Na každodenní malování obočí tak můžete zapomenout.

Revoluční produkt je vyroben z nejlepší indické henny a vybraných pigmentů, aby na obočí a na podkladové kůži zanechal nádhernou intenzivní a dlouhotrvající barvu.

 

Efekt „tónování“ na kůži vydrží cca 2-3 týdny.
Efekt barvy chloupků vydrží cca 4-6 týdnů.

Aplikace trvá přibližně 40 minut.

 

henna_CB.png

Laminace obočí

Laminace obočí pro maximálně přirozený vzhled. Vydrží 4 až 6 týdnů. Tato metoda dlouhodobě fixuje, narovnává a napomáhá zlepšit stav chloupků. Přírodní chloupky obočí jsou narovnány v určeném směru a jsou fixovány pomocí kombinace přípravků Thuya. Tyto přípravky zjemní a celkově posílí vaše obočí. Chloupky se poté lépe upravují do vámi požadovaného tvaru.

 

laminace.png

Provozní doba

Po - Pá

dle objednávky